turizmtransfer
Airport Transfer için yorumlar kapalı

Şoförlerimiz gümrük kapısı dışında sizi bekleyecek ve konforlu araçlarımızla doğrudan otelinize yada istediğinz adrese kadar götürecektir.

Transfer Hizmetleri

Yoğun yolcu trafiğinin olduğu havalimanlarında pek çok kişinin havaalanından farklı bir noktaya şehir merkezine ya da bir ilçeye geçmek için tercih ettikleri transfer araçları özellikle shuttle servis ve araç kiralama şeklinde seçenekler de karşımıza çıkıyor. Pek çok kişinin de yoğun olarak rağbet gösterdiği bu araç kiralama seçeneklerinde özellikle şoförlü araç kiralama seçeneğinde aracın kontrolünün şöför de olması nedeniyle daha rahat ve hızlı bir şekilde işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Havalimanında siz de istediğiniz yere kolayca ulaşmak için alan transfer hizmetlerinden faydalanabilir ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Havalimanları  ile oteliniz, eviniz yada istediğiniz adres arasında valizleriniz için hiç bir ekstra ücret almadan haftanın 7 günü, günde 24 saat sade, kaliteli ve ekonomik özel transfer servisi veriyoruz. Yolcularımızı kapıda karşılayıp kapıya kadar eşlik eden, İngilizce bilen, İstanbul ve çevresindeki yollara hakim, profesyonel ve deneyimli, güler yüzlü işini seven tüm belgeleri (src ve pisikoteknik) mevcut şoförler ile çalışmaktayız. Şoförlerimiz gümrük kapısı dışında sizi bekleyecek ve konforlu araçlarımızla doğrudan otelinize yada istediğinz adrese kadar götürecektir. Talebiniz doğrultusunda otomobil, vip araçlar, mini-van, minibüs, yarım ve tam otobüs seçeneklerimizle araç filomuz ile İstanbul içinde ve dışında konforlu, güvenilir ve ekonomik bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Havaalanı Shuttle Servisleri

Havalimanında ayrıca shuttle servis hizmetlerinden de de yararlanabilirsiniz. Bu servis hizmeti daha çok rezervasyon yaptırılarak gerçekleşen ve tek başınıza ya da bir çok kişi için aynı anda yer ayırtabileceğiniz son derece uygun fiyat seçeneği sunan hızlı ve güvenli ulaşım imkanı sayesinde istediğiniz yere rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.Havalimanında siz de istediğiniz yere kolayca ulaşmak için alan transfer hizmetlerinden faydalanabilir ve güvenli bir şekilde gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Araç türleri grubun büyüklüğüne göre ayarlanır. Küçük gruplar için taksi ve minibüs seferlerimiz mevcuttur. Çoğu durumda şoförümüz varış anından itibaren sizi bekliyor olacak ve konaklama yapacağınız yere doğrudan ve etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Büyük gruplar için özel indirimli fiyatlarımız mevcuttur. Bu sayede paranızın karşılığında en iyi transfer hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. , Güvenli ve güvenilir bir transfer şirketi arıyorsanız bizi deneyin ister hava alanı, ister deniz limanı, ister otogar yada tran istasyonu olsun ister otelden limana ister limandan eve bizi tercih ederek ne kadar doğru bir iş yaptığınızı göreceksiniz.

Oto Kiralama

Sizler için en kaliteli hizmeti sunmak adına kendisini her daim geliştirmekte ve yenilemekte olan oto kiralama hizmetlerimiz araçları da sizlerin isteklerine uygun marka ve modellerde tercih etmektedir. Günümüzde en çok tercih edilmekte olan araçlara sahip olan firmamız araçların sınıfına göre fiyatları ayarlamaktadır. Normal standartın çok daha altında fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun cevaplar sunan yeni araç kiralama, güven esaslı hizmetleri ile araç kiralamada birbirinden farklı model araçlarında ekonomik fiyat aralıklarında sunmaktadır. Kiralama alanında genel kurallar arasında sürücü belgesi istenmekte ve en az kiralama süresi bir gün 24 saat üzerinden yapılmaktadır. Firma olarak tüm araçların teknik alanda bakımları yapılmaktadır. Oto kiralama, günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak ikiye ayrılmaktadır. Günlük kiralamada havalimanları ve turistik (gezi) amaçlar ağırlıklı olmaktadır. Uzun dönemde ise firma kullanımları ağırlıklıdır. Rent A CaR oto kiralama her iki seçenek yönünden de sizi memnun edecektir. Uzun dönem oto kiralamanın sunduğu mali avantajlar ve uygulama kolaylıkları, firmalar tarafından yaygın kullanılmaktadır.

Vip Transfer Hakkında

Sektöründe bir çok önemli mevkiide görev yapmış, tecrübeli, genç ve dinamik bir ekibin oluşturduğu “Vip Transfer” siz değerli müşterilerimizin taleplerini kusursuz yerine getirmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. V.i.p, Transfer Turizm sektöründe transfer ihtiyaçlarını karşılayacak, zamanı iyi yöneten, tecrübeye dayalı bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Güvenli sürüş becerilerine sahip, güler yüzlü, işini severek yapan bir kadroya sahip olmanın, fark yaratmak olmadığını, aksine yaptığımız işin en temel yapı taşları olduğunu biliyoruz. Transfer hizmetleri ile kongre, incentive, araç yönetimi ve danışmanlığı, toplantı ve davetlere özel ulaşım hizmetleri, havaalanı transfer hizmetleri sağlamaktayız. Bunun yanında, farklı amaçlar ve sektörlerde planlanan bir etkinliğin tüm süreçlerinin yönetimini de üstlenerek; kongre, toplantı, fuar açılış, karşılama ve benzeri birçok organizasyonda sizlere çözüm odaklı ve profesyonel ulaşım hizmeti vermekteyiz.

Şoförlü Oto Kiralama

Ülkemizin ilk şoför kralama hizmetini sunan Acil Vale geçen zaman içinde hizmetlerine yeni hizmetler katmıştır söz konusu sektörle ilğili olarak şoförlü oto kiralama airport transfer hizmetleri oto kiralama hizmetlerinde söz sahibi hale gelmiştir ana uğraş alanı olan vale hizmetiinde gün geçtikçe saygın bir yer kazanmış ve bu hizmetleri ülke geneline yayarken yine ana uğraş alanlarından motorlu vale sektöründede liderliği elinde tutmaktadır ve buna ilaveten saygın kimliği ile motorlu kurye sektörünede el atmış en ücra yerlere günü birlik gönderilerinizi ulaştırmanıza katkı sağlamıştır. Gelecekte Turizm ve Taşımacılık sektöründeki ağırlığını dahada derinleştirme gayreti içinde olan firmamız bu alanda yeni web siteleri ile daha fazla kitleye ulaşabilmek için gayret göstermektedir.

Firmamız şoför kiralama hizmetleri ile yakından ilgili olan Concierge hizmetinde gün geçtikçe adından söz ettirmeye başlamış ve rakiplerine fark atmış bulunmaktadır. Firmamız ülkemizin bir çok şehrinde 7/24 şoför ve vale hizmeti sunmaktadır şehir içi hizmetlerimizi anlık olarak vede rezervasyonlu sunarken şehir dışı isteklerinize sadece rezevasyon ile cevap verebilmektedir. Bunun nedeni ise uzun yolculuklara önceden dinlenmiş sürücülerimizi göndermek ve yolda sorun yaşanmaması içinde hiç kuşkusuz hem malınızın hem canınızın ve sevdiklerinizin güvenliği hemde olası sorunlara önceden müdahele etmiş olmak için aldığımız tedbirlerden olup fiyatlarımızı ise minimum seviyelerde tutmaya özen göstermekteyiz.

Comments are closed.